The New Aiways U5

You’ve Gotta Try It

ה-SUV החשמלי החדש, מהפכה שצריך לחוות

היכנסו ליומן הדיגיטלי שלנו ותאמו לעצמכם התנסות נהיגה
יוצאים לדרך

דרגת זיהום אוויר

1

רמת האבזור הבטיחותי

7

מוכנים לחווית הנהיגה ב- Aiways U5?

היכנסו ליומן הדיגיטלי שלנו ותאמו לעצמכם התנסות נהיגה

car map
ה- Aiways U5 החשמלי בדרך אליכם

באיזה יום נוח לכם?

ה- Aiways U5 החשמלי בדרך אליכם

באיזו שעה תרצו שנגיע?

יום שלישי, 8.7.2021

תפוסה מלאה

שעה פנויה

מעולה! גם לנו זה מתאים

זה הזמן שנכיר כדי לשמור לכם את הרכב

*נא למלא שדה זה
*נא למלא שדה זה

שימו לב! כתבו כאן את הכתובת ממנה אתם רוצים שנאסוף אתכם

*נא למלא שדה זה

בלחיצה על כפתור "הבא" הינך מסכים לקבל מאיתנו תוכן שיווקי לדוא"ל ולטלפון

כמעט סיימנו, נשאר רק למלא את פרטי רישיון הנהיגה
*נא להעלות תמונה
*נא למלא שדה זה
*נא למלא שדה זה

אני מאשר/ת את פרטי רישיון הנהיגה

*נא לאשר את פרטי הרישיון
שלחנו לך הודעת SMS ודואר אלקטרוני

הזינו את 4 ספרות הקוד שקיבלתם

לא קיבלתי הודעה, שלחו לי שוב

קבענו! Aiways U5 תגיע אליך להתנסות נהיגה

ב13.3 בשעה 14:00

לשמירה ביומן לחצו כאן

city
wheel wheel
pole
היי
מצטערים אבל אנחנו כמעט בתפוסה מלאה. אם לא הצלחתם להזמין לכם התנסות שלחו לנו הודעה עכשיו, באמצעות בועית ה״צור קשר״ וברגע שנפתח עוד התנסויות (אנחנו על זה) נודיע לכם מיד. נתראה בקרוב 🌻

צלמו את תמונת רישיון קדמית

car slide
car slide
car slide
car slide
car slide
car slide

Aiways U5 החשמלי החדש

בואו להתאהב ב- U5, רכב פנאי חשמלי עם טווח נסיעה יוצא דופן, עיצוב עכשווי ורמת גימור גבוהה ללא פשרות, מערכות בטיחות מתקדמות וטכנולוגיות חדשניות בתפעול קל ואינטואיטיבי

טווח נסיעה (WLTP)

זמן טעינת סוללה מ- 20% עד 80%

כ"ס

הזמינו עכשיו התנסות נהיגה ברכב

שאלות נפוצות

מה זה התנסות נהיגה ואיך זה עובד?

+

התנסות נהיגה הינה נסיעת מבחן ב-Aiways U5 עם נציג מצוות Aiways Pro. התנסות הנהיגה הינה לשעה אחת בימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00-17:00. אנחנו מגיעים לערים שנמצאות בין קיסריה לגדרה (בשלב זה), במידה ולא מצאתם את העיר שבה אתם גרים נשמח אם תיצרו איתנו קשר. על מנת להירשם להתנסות נהיגה עליכם למלא את הפרטים הבאים: עיר, שעה, פרטים אישיים ופרטי רישיון נהיגה, לאחר מכן תקבלו הודעת SMS עם קוד שיהיה עליכם להזין בעמוד האחרון ו.. זהו! קבענו.
* ייתכנו שינויים בשעות ובימי הפעילות

מה זה בעצם רכב חשמלי?

+

רכב חשמלי הוא רכב המונע על ידי מנוע חשמלי, בשונה מרכבים המונעים על ידי מנועי בעירה פנימית הצורכים בנזין או דיזל. אנרגיית החשמל נמצאת בסוללת הרכב ומוזרמת אל המנוע שמניע את הרכב. מנועים חשמליים מתאפיינים בניצולת אנרגיה גבוהה בהשוואה למנועי בעירה פנימית מאחר שאינם ״מבזבזים״ אנרגיה על יצירת חום או חיכוך חלקים נעים.

מי מייצר את ה- U5?

+

Aiways, מפתחת ויצרנית ה- U5, הוקמה בסין בשנת 2017 במטרה לייצר פתרונות מתקדמים לאתגרי התחבורה של העתיד. היום יש ל- Aiways יכולות גלובאליות מרשימות הכוללות מפעל חדשני עם יכולת ייצור של 300 אלף כלי רכב בשנה, מפעל סוללות, וכן מרכזי פיתוח, עיצוב, לוגיסטיקה, וטכנולוגיה בסין, הולנד וגרמניה ומרכזי מכירות ברחבי אירופה.

למה כדאי לקנות רכב חשמלי?

+

מעבר לחווית הנהיגה השקטה משולבת בכוח זמין מהרגע הראשון - ובמקרה שלנו גם המפנקת מאד - רכב חשמלי חוסך לכם כסף על הוצאות בנזין והוצאות תחזוקה לרכב. עם רכב חשמלי תפגשו את תחנת הדלק או את מרכז השירות לעיתים רחוקות, אם בכלל. אין צורך בהחלפת שמן מנוע והטיפולים הם אחת ל-100,000 ק״מ. מאחר והמנוע החשמלי בולם את עצמו (כשמורידים את הרגל מהגז, הרכב בולם את עצמו לצורך טעינת הסוללות), הברקסים גם הם מחזיקים לתקופה ארוכה בשונה מרכבי בעירה פנימית. בנוסף תיהנו מהטבת מס ברכישה ומהטבות באגרת הרישוי ואפילו בשווי שימוש.

רכב חשמלי: האם זה עולה יותר?

+

המדינה מעודדת רכישת רכבים חשמליים באמצעות מס קנייה מופחת (10% לעומת 83% לרכבים אחרים) והטבה המגולמת בשווי שימוש מופחת לרכב חברה. ה-U5 מתומחר ברמה תחרותית מאוד מול רכבים דומים בקטגוריה, רכבי בעירה פנימית ואחרים. רמת האבזור העשירה מוסיפה לו ערך משמעותי רב.

איך מטעינים רכבים חשמליים?

+

ה- U5 יסופק לכם עם עמדת טעינה ביתית, זאת במידה שאין לכם כרגע עמדה בבית ושניתן להתקינה. העמדה טוענת עד 6.6 קילוואט. הטעינו את הרכב במשך הלילה, כמו שאתם מטעינים את הטלפון הנייד, ובבוקר הרכב שלכם יחכה לכם עם טעינה מלאה ומוכן לנסיעה. כל מה שצריך לעשות הוא לחבר את הרכב אל יחידת הטעינה באמצעות כבל טעינה (מסוג 2, מגיע עם הרכב כסטנדרט), המותאם לעמדות טעינה AC. אותו כבל מתאים גם למגוון רחב של עמדות טעינה ציבוריות. אם אתם לא יכולים לטעון את הרכב בבית או במשרד, תוכלו ליהנות מגישה לרשת עמדות טעינה הפרוסות ברחבי הארץ, ולטעון את הרכב שלכם כשאתם יוצאים לבלות, עורכים קניות או בזמן שאתם עסוקים בסידורים או בפעילויות אחרות. וחוץ מזה, תמיד תוכלו לטעון את ה-Aiways U5 עד 6.6 קילוואט, ביחידת טעינה צמודת קיר. כל מה שצריך לעשות הוא לחבר את הרכב אל יחידת הטעינה צמודת הקיר באמצעות כבל טעינה (מסוג 2, מגיע גם הוא עם הרכב כסטנדרט).

האם כל המוסכים מטפלים ברכבים חשמליים?

+

כדי לטפל ברכבים חשמליים נדרש אישור מיוחד בהתאם לדרישות החוק לעבודה בטוחה בסביבה של מתח גבוה. כבר היום ניתן לטפל ב- U5 במספר מוסכים ברחבי הארץ.

מה טווח הנסיעה של ה- U5?

+

הסוללה של ה- U5 מאפשרת טווח נסיעה 410 ק״מ לדגם ה Standard ו-400 ק״מ לדגם ה-Premium על פי תקן WLTP, תקן חדש שהתווסף לאחרונה בכדי לספק פרופיל צריכה ריאלי יותר מהתקן הקודם. בתנאי היומיום, טווח הנסיעה של הרכב משתנה בהתאם לתנאי השטח, מזג האוויר, פרופיל דרך הנסיעה, סגנון הנהיגה של הנהג, השימוש במכשירים ובמערכות בתוך הרכב (מערכות חימום/מיזוג אוויר) ותנאים תרמיים מוקדמים. במקרה של רכבים חשמליים, הבדלים אלה בתנאי הנהיגה מאוד משמעותיים. טווח הנסיעה יכול להיות גדול יותר בכבישים עירוניים או בדרכים כפריות, בעוד שבכבישים מהירים הוא עלול לרדת אל מתחת לטווח תקן ה- WLTP.

האם הביצועים של ה- U5 דומים לביצועי רכב רגיל?

+

אתם עומדים לגלות שהביצועים של ה- U5 עולים על אלה של רכב עם מנוע רגיל, מאחר שהכוח הזמין שעומד לרשות הנהג הוא מיידי ואינו תלוי בפיתוח מהירות או בסל״ד. כלומר, אתם נהנים מכוח זמין בכל רגע, מה שמייצר ביצועים מעולים וחוויית נהיגה חדשה לגמרי.

אילו גורמים משפיעים על צריכת החשמל של רכב חשמלי?

+

צריכת החשמל של הרכב נגזרת מאופי הנהיגה ומתנאי הכביש, ממש כמו רכב רגיל. ברוב המקרים, נסיעה בעיר ברכב חשמלי חסכונית יותר בצריכת אנרגיה בהשוואה לרכב רגיל. הרכב החשמלי נטען בירידות כאשר משתמשים במערכת בלימה רגנרטיבית הממירה את אנרגיית הבלימה לחשמל.

אילו מערכות בטיחות אקטיביות כלולות ב- U5?

+

ה- U5 מגיע עם מכלול שלם של מערכות בטיחות אקטיביות הפועלות באמצעות 12 רדארים, 5 מצלמות HD, רדארי גלי 3 מ״מ ושתי מצלמות פנימיות. בין היתר הוא מצויד במערכת בקרת שיוט מותאמת, בלימת חירום אוטומטית, מערכת עזר למניעת סטייה מנתיב הנסיעה ועוד.

car top
כיף שביקרת

נשמח להמשיך לדבר

*נא למלא שדה זה
*נא למלא שדה זה

בלחיצה על כפתור "שלח" הינך מסכים לקבל מאיתנו תוכן שיווקי לדוא"ל ולטלפון

קוד דגם טווח נסיעה מירבית צריכת חשמל (וואט שעה/ק"מ) דרגת זיהום אוויר
Aiways U5 Standard 410 166 וואט שעה לק"מ 1
Aiways U5 Premium 400 170 וואט שעה לק"מ 1
מדד זיהום האוויר*
זיהום מרבי 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 זיהום מזערי
* המדד מחושב לפי תקנות אוויר נקי (גילוי נתוני זיהום אוויר מרכב מנועי בפרסומת), התשסע”ט 2009
** על פי נתוני יצרן, בתנאי ניסוי ומעבדה תקן EC/1999/100
*** על-פי נתוני היצרן לפי בדיקות מעבדה. צריכת החשמל וטווח הנסיעה בפועל מושפעים, בין היתר, גם מתנאי הדרך, מתחזוקת הרכב, ממאפייני הנהיגה ומבלאי הסוללה ולפיכך טווח הנסיעה בפועל עשוי לִהצטמצם ביחס לנתוני המעבדה האמורים.
תיאור דגם רמת אבזור בטיחותי
Aiways U5 Standard 7
Aiways U5 Premium 7
רמת האבזור הבטיחותי
רמת
בטיחות
גבוהה
8 7 6 5 4 3 2 1 0 רמת
בטיחות
נמוכה
whatsapp logo